Nasze witryny

Quadri di sabbia Ew-Mar quadri di sabbia
Ew-Mar - Il piu grande produttore dei quadri di sabbia con cornici in alluminio
Sandbildern Ew-Mar sandbildern
Ew-Mar - Der größte hersteller von sandbildern in alurahmen
Obrazy piaskowe Ew-Mar obrazy piaskowe
Firma Ew-Mar - największy producent obrazków piaskowych w ramach aluminiowych
Sand pictures Ew-Mar sandpictures
Ew-Mar - The leading producer of sand pictures in aluminium frames
O firmie Chromoterapia
Table of contents
« poprzednia następna »

Ew-Mar obrazy piaskowe - chromoterapia

Chromoterapia stosowana w ruchomych obrazach piaskowych firmy Ew-Mar jest jedną z najstarszych metod terapii alternatywnej. Znana na całym świecie, swój największy sukces odniosła już w starożytności i była popularna w Egipcie, Indiach, czy Chinach. Polega ona na wykorzystaniu kolorów i ich pozytywnego wpływu na kondycję psychiczną i fizyczną człowieka. Pejzaże piaskowe wykorzystują moc pobudzania, uspokajania lub regeneracji organizmu płynącą z zastosowania odpowiednich barw.

W dzisiejszych czasach istnieją kliniki, które wykorzystują terapeutyczne możliwości płynące z kolorów. Stosuje się je zwłaszcza w leczeniu dolegliwości ze strony układu pokarmowego, oddechowego, czy układu krążenia, a także w leczeniu takich przypadłości jak nerwobóle, migreny, nerwica, bezsenność, moczenie nocne, depresja psychiczna, czy schorzenia kręgosłupa, nerek. Polecane są także tym z Pań, które cierpią z powodu dolegliwości kobiecych.

Najłatwiejszym i najbardziej dostępnym sposobem na zastosowanie chromoterapii jest otaczanie się przedmiotami w odpowiednim kolorze. Można urządzić wnętrze korzystając z odpowiedniej barwy, wprowadzić trochę zmian do swojej garderoby, korzystać z owoców i warzyw, które już same w sobie oferują bogactwo odcieni.

 

Kolor zielony

Chromoterapia - kolor zielonyZieleń - kolor równowagi, harmonii, działa regenerująco na układ nerwowy, łagodzi bóle głowy, poprawia nastrój, wspomaga przemianę materii, reguluje krążenie i pracę serca. Kolor zielony zalecany dla osób walczących z depresją, cierpiących na zaburzenia nerwowe. Jest najczęściej stosowanym kolorem w procesie uzdrawiania.

 

Kolor czerwony

Chromoterapia - kolor czerwonyCzerwień - to kolor miłości, zwiększa ochotę na seks i poprawia potencję. Pobudza do działania, rozgrzewa, ożywia. Czerwień jest niezastąpiona w chorobach układu krążenia, niskim ciśnieniu, wątroby, ogólnym obniżeniu witalności organizmu i wychudzeniu. Wzmaga apetyt, Przynosi ulgę w dolegliwościach reumatycznych, łupieżu i egzemach. Pozwala wzbudzić wyższą aktywność fizyczną i emocjonalną.

 

(Strona 1 z 2)

Szanowni Klienci,

Obrazy piaskowe marki Ew-Mar powstają w siedzibie głównej firmy mieszczącej się w Ostrowie Wielkopolskim. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów do produkcji naszych wyrobów używamy tylko i wyłączenie certyfikowanych surowców pochodzących z krajów UE, z czego zdecydowana większość to materiały wytwarzane w Polsce.

Pragniemy podkreślić, że oferowane przez nas obrazki piaskowe jak i materiały z których zostały wykonane spełniają wszystkie wymagane normy oraz są dopuszczone do użytku na terenie całej UE.

 

Ew-Mar obrazy piaskowe - logo