Obrazy piaskowe

slide1.jpgslide10.jpgslide11.jpgslide12.jpgslide13.jpgslide14.jpgslide15.jpgslide16.jpgslide17.jpgslide2.jpgslide3.jpgslide4.jpgslide5.jpgslide6.jpgslide7.jpgslide8.jpgslide9.jpg
 
spinner

Nasze witryny

Obrazy piaskowe Ew-Mar obrazy piaskowe
Firma Ew-Mar - największy producent obrazków piaskowych w ramach aluminiowych
Sandbildern Ew-Mar sandbildern
Ew-Mar - Der größte hersteller von sandbildern in alurahmen
Quadri di sabbia Ew-Mar quadri di sabbia
Ew-Mar - Il piu grande produttore dei quadri di sabbia con cornici in alluminio
Tableaux de sable Ew-Mar tableaux de sable
Ew-Mar - Premier producteur de tableaux de sable avec cadre en aluminium
O firmie Chromoterapia Kolor fioletowy

Ew-Mar obrazy piaskowe - chromoterapia

Chromoterapia jest jedną z najstarszych terapii alternatywnych stosowanych już w starożytnym Egipcie, Chinach i Indii. Wykorzystuje się w niej pozytywne oddziaływanie kolorów na zdrowie i samopoczucie oraz ich zdolność do pobudzania, uspokajania lub regeneracji organizmu.

Obecnie wiele klinik na świecie wykorzystuje energetyczne własności barw w leczeniu schorzeń układu pokarmowego, oddechowego, krążenia, nerwobóli, migren, schorzeń kręgosłupa i nerek, dolegliwości kobiecych, nerwicy, bezsenności, moczeniu nocnym i depresji psychicznej.

Najprostszym sposobem jest otaczanie się kolorami poprzez wyposażenie wnętrz, czy też poprzez ubiór a nawet komponując pożywienie. Naturoterapeuci wskazują również, że woda wlana do butelki o odpowiednim kolorze i poddania działaniu promieni słonecznych może stanowić doskonałe naturalne źródło oddziaływania kolorów.

 

Kolor fioletowy

Chromoterpia - kolor fioletowyKolor fioletowy to barwa, która stymuluje układ nerwowy. Pomaga w kreatywnym myśleniu i wyzwoleniu inwencji twórczej, harmonizuje umysł i ciało. Obcowanie z tym kolorem zaleca się osobom cierpiącym z powodu bólów głowy, czy żyjących w dużym stresie. Przynosi ulgę w dolegliwościach reumatycznych i epilepsji. Wspomaga leczenie chorób zakaźnych. Przyspiesza rekonwalescencję.

Szanowni Klienci,

Obrazy piaskowe marki Ew-Mar powstają w siedzibie głównej firmy mieszczącej się w Ostrowie Wielkopolskim. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów do produkcji naszych wyrobów używamy tylko i wyłączenie certyfikowanych surowców pochodzących z krajów UE, z czego zdecydowana większość to materiały wytwarzane w Polsce.

Pragniemy podkreślić, że oferowane przez nas obrazki piaskowe jak i materiały z których zostały wykonane spełniają wszystkie wymagane normy oraz są dopuszczone do użytku na terenie całej UE.

 

Ew-Mar obrazy piaskowe - logo