Nasze witryny

Obrazy piaskowe Ew-Mar obrazy piaskowe
Firma Ew-Mar - największy producent obrazków piaskowych w ramach aluminiowych
Quadri di sabbia Ew-Mar quadri di sabbia
Ew-Mar - Il piu grande produttore dei quadri di sabbia con cornici in alluminio
Tableaux de sable Ew-Mar tableaux de sable
Ew-Mar - Premier producteur de tableaux de sable avec cadre en aluminium
Sandbildern Ew-Mar sandbildern
Ew-Mar - Der größte hersteller von sandbildern in alurahmen
O firmie Chromoterapia Kolor żółty

Ew-Mar obrazy piaskowe - chromoterapia

Chromoterapia jest jedną z najstarszych terapii alternatywnych stosowanych już w starożytnym Egipcie, Chinach i Indii. Wykorzystuje się w niej pozytywne oddziaływanie kolorów na zdrowie i samopoczucie oraz ich zdolność do pobudzania, uspokajania lub regeneracji organizmu.

Obecnie wiele klinik na świecie wykorzystuje energetyczne własności barw w leczeniu schorzeń układu pokarmowego, oddechowego, krążenia, nerwobóli, migren, schorzeń kręgosłupa i nerek, dolegliwości kobiecych, nerwicy, bezsenności, moczeniu nocnym i depresji psychicznej.

Najprostszym sposobem jest otaczanie się kolorami poprzez wyposażenie wnętrz, czy też poprzez ubiór a nawet komponując pożywienie. Naturoterapeuci wskazują również, że woda wlana do butelki o odpowiednim kolorze i poddania działaniu promieni słonecznych może stanowić doskonałe naturalne źródło oddziaływania kolorów.

 

Kolor żółty

Chromoterapia - kolor żółtyKolor żółty jest barwą intelektu i mądrości. Działa inspirująco, pobudza kreatywność, wzmaga twórcze myślenie. Potęguje pozytywne myśli i energię życiową. Polecany w celu wzmocnienia układu nerwowego. Pomaga przy leczeniu takich dolegliwości jak zaparcia, niestrawność i inne zaburzenia ze strony żołądka. Poza tym wskazany jest w terapii leczącej zaburzenia pracy nerek, czy cukrzycę. Łagodzi objawy przeziębienia, zapalenia spojówek, czy egzemy.

Szanowni Klienci,

Obrazy piaskowe marki Ew-Mar powstają w siedzibie głównej firmy mieszczącej się w Ostrowie Wielkopolskim. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów do produkcji naszych wyrobów używamy tylko i wyłączenie certyfikowanych surowców pochodzących z krajów UE, z czego zdecydowana większość to materiały wytwarzane w Polsce.

Pragniemy podkreślić, że oferowane przez nas obrazki piaskowe jak i materiały z których zostały wykonane spełniają wszystkie wymagane normy oraz są dopuszczone do użytku na terenie całej UE.

 

Ew-Mar obrazy piaskowe - logo