Nasze witryny

Quadri di sabbia Ew-Mar quadri di sabbia
Ew-Mar - Il piu grande produttore dei quadri di sabbia con cornici in alluminio
Tableaux de sable Ew-Mar tableaux de sable
Ew-Mar - Premier producteur de tableaux de sable avec cadre en aluminium
Sand pictures Ew-Mar sandpictures
Ew-Mar - The leading producer of sand pictures in aluminium frames
Sandbildern Ew-Mar sandbildern
Ew-Mar - Der größte hersteller von sandbildern in alurahmen
O firmie Chromoterapia Kolor czerwony

Ew-Mar obrazy piaskowe - chromoterapia

Chromoterapia jest jedną z najstarszych terapii alternatywnych stosowanych już w starożytnym Egipcie, Chinach i Indii. Wykorzystuje się w niej pozytywne oddziaływanie kolorów na zdrowie i samopoczucie oraz ich zdolność do pobudzania, uspokajania lub regeneracji organizmu.

Obecnie wiele klinik na świecie wykorzystuje energetyczne własności barw w leczeniu schorzeń układu pokarmowego, oddechowego, krążenia, nerwobóli, migren, schorzeń kręgosłupa i nerek, dolegliwości kobiecych, nerwicy, bezsenności, moczeniu nocnym i depresji psychicznej.

Najprostszym sposobem jest otaczanie się kolorami poprzez wyposażenie wnętrz, czy też poprzez ubiór a nawet komponując pożywienie. Naturoterapeuci wskazują również, że woda wlana do butelki o odpowiednim kolorze i poddania działaniu promieni słonecznych może stanowić doskonałe naturalne źródło oddziaływania kolorów.

 

Kolor czerwony

Chromoterpia - kolor czerwonyKolor czerwony to kolor energii i działania. Jest też barwą miłości, wyzwala ochotę na seks, wzmaga potencję. Jest też barwą dostarczającą ciepła i ożywiającą. Czerwień jest kolorem, który powinien się znaleźć w otoczeniu osób dotkniętych chorobą ze strony układu krążenia, czy wątroby. Ci, którzy borykają się z niskim ciśnieniem koniecznie powinni zdecydować się na jakiś przedmiot w kolorze czerwonym. Dodatkowo pomaga podnieść witalność organizmu, poprawia apetyt. Przynosi ukojenie osobą cierpiącym na reumatyzm, a także tym, którym dokucza łupież, czy egzema.

Szanowni Klienci,

Obrazy piaskowe marki Ew-Mar powstają w siedzibie głównej firmy mieszczącej się w Ostrowie Wielkopolskim. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów do produkcji naszych wyrobów używamy tylko i wyłączenie certyfikowanych surowców pochodzących z krajów UE, z czego zdecydowana większość to materiały wytwarzane w Polsce.

Pragniemy podkreślić, że oferowane przez nas obrazki piaskowe jak i materiały z których zostały wykonane spełniają wszystkie wymagane normy oraz są dopuszczone do użytku na terenie całej UE.

 

Ew-Mar obrazy piaskowe - logo